تقدم ستاندارد وان البدائل التالية لشراء الشقق
قرض
على الأقساط
آلة حسابة القرض
آلة حاسبة الأقساط
Калькулятор розстрочки
Поверх
Квартира
Площа
Вартість
Поверх
Квартира
Площа
Вартість
123
додати квартиру
Вартість при оплаті 100% 0 $

-15% на перший внесок

Аванс
Some error
мінімальний аванс для цього типу квартир - 7000 $
Строк відтермінування
أقصى فترة التقسيط هي 01.02.2020
Промокод
No active promocode
для отримання знижки вкажіть промокод
додати промокод
Щомісячний платіж 0 $
Загальна вартість 0 $
Отримати розрахунок
Success
Замовити консультацію
Some error
Success
06.11.2018
Останні квартири

Останні квартири

Входячи в завершальну фазу будівництва, обробки і технічного оснащення, наш житловий комплекс Standard One пропонує придбати останні квартири.

Рівень наших продажів значно випереджає рівень будівельної готовності комплексу і на сьогоднішній день практично весь пул апартаментів S1 вже розпроданий.

Повністю готові до заселення квартири в S1 - з якісним ремонтом в чотирьох дизайнерських рішеннях і всіма необхідними меблями та обладнанням - викликали великий інтерес не тільки у інвесторів, як прибутковий об'єкт для орендного бізнесу, а й у тих, хто купує житло для власного проживання. Адже новосілля в S1 можна святкувати відразу після отримання ключів, і ніхто з сусідів не буде роками докучати вам нескінченним ремонтом.

Для тих же, хто віддає перевагу сервісу в стилі all inclusive, в S1 є все необхідне для комфортного життя «не виходячи з дому» - від пральні та фітнес-залу до професійної допомоги в прибиранні квартири та дрібного ремонту. Поширюється комплекс додаткових сервісів і на інвесторів, яким наші консультанти завжди готові запропонувати кращі інвестиційні рішення і взяти на себе всі питання управління нерухомістю, включаючи пошук орендарів, укладення договорів і навіть підготовку нерухомості до здачі. Цілодобове відеоспостереження, контроль доступу, електронні ключі і власна територія, що охороняється - ми робимо все необхідне для забезпечення безпеки наших мешканців і збереження їх майна.

Сучасна стильна квартира з європейської плануванням в S1 - продуманий до дрібниць якісний продукт, здатний дати набагато більше, ніж просто квадратні метри. Це нова якість життя, яке вибирають ті, хто хоче відчувати впевненість в завтрашньому дні і цінує комфорт. А швидкий вихід на угоду і якісне оформлення всіх документів в центрі продажів Buro S1 - гарантія того, що дистанцію між мрією і реальністю зможе подолати кожен.

Не пропустіть свій шанс - купити квартиру в самому інноваційному житловому комплексі столиці!

08.12.2023
Різдвяний Подарунок від Standard One – Квартира Вашої Мрії на Оболоні!
01.12.2023
ХІД БУДІВНИЦТВА S1 TERMINAL. Листопад 2023
01.12.2023
ХІД БУДІВНИЦТВА S1 OBOLON. Листопад 2023
كل الأخبار
:
قوموا بزيارة شوو روم
قمنا بإعادة إنشاء إحدى شققنا المستقبلية بدقة.
لديكم فرصة تقييم جودة الإصلاحات والأثاث بأم العين

قوموا بالتسجيل لرؤية شقتنا ، وسوف نقدم لكم أشهى أنواع القهوة

الاسم غير صحيح
رقم الهاتف غير صحيح
البريد الإلكتروني غير صحيح
يرجى اختيار التاريخ الآخر

تنتظركم القهوة الشهية